REKLAMALegia
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 listopada 2018, 15:00

(Fot. materiały prasowe.)

Modą trzeba umieć się bawić! Nie brakuje Ci fantazji i wyczucia smaku? Przygotuj jesienną stylizację, zrób zdjęcie i podziel się nim na fanpage'u Galerii Jeziorak na Facebooku. Im bardziej pomysłowo i oryginalnie, tym lepiej! Warto, bo na zwycięzców czekają naprawdę atrakcyjne nagrody.

Zabawa ruszyła 14 listopada i potrwa do 4 grudnia włącznie. W tym czasie na profilu Galerii Jeziorak w mediach społecznościowych, pod specjalnym konkursowym postem, można publikować zdjęcia, które wezmą udział w konkursie.

Zadanie nie jest trudne- zwłaszcza dla tych, którzy lubią bawić się modą. Wystarczy przygotować, a następnie sfotografować swoją jesienną stylizację i opublikować zdjęcie. Zwycięzców (będą to dwie osoby) wyłoni konkursowe jury, powołane przez organizatora zabawy. W cenie są ciekawe, oryginalne i pomysłowe stylizacje. By mieć szansę na wygraną, należy też oddać charakter konkursu i jego tematykę.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 6 grudnia na profilu Galerii Jeziorak na Facebooku. Zwycięzcy swoje nagrody, tj. vouchery na zakupy ze stylistką o wartości 500 zł każdy, będą mogli wykorzystać w dniu 8 grudnia. W sam raz, by kupić coś wyjątkowego na święta, a może na zabawę sylwestrową?  

Do dzieła! Zdjęcia publikujcie tutaj. Życzymy powodzenia!

Zainteresowani pełen regulamin konkursu "Zakupy ze stylistką" znajdą pod tym linkiem.

Reklama.

REKLAMANAJLAK
REKLAMADebata
Artykuł załadowany: 0.2455 sekundy