REKLAMAWardrom
REKLAMAWiatrak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 października 2019, 09:55 komentarzy 1
17-letni Michał Mędrzycki kolejnym, po Adrianie Grabskim, lokalnym uczestnikiem tej edycji programu

17-letni Michał Mędrzycki kolejnym, po Adrianie Grabskim, lokalnym uczestnikiem tej edycji programu "Mam talent". (Fot. TVN.)

Nie jedną, a aż trzy umiejętności zaprezentował na scenie programu "Mam talent" TVN 17-letni Michał Mędrzycki z Iławy. Chłopak połączył śpiew z grą na instrumencie i... akrobatyką.

Jurorom i zgromadzonej w telewizyjnym studiu publiczności zaprezentował swoją interpretację emocjonalnej ballady. Swój występ umuzykalniony nastolatek urozmaicił grą na flecie poprzecznym. Ten i inne instrumenty, jak gitara i pianino, towarzyszą mu już od dzieciństwa. W szkole muzycznej, poza umiejętnością gry na instrumentach, Michał doskonalił też swój wokal, uczęszczając na zajęcia chóralne. W porównaniu do muzyki akrobatyka jest nowym hobby młodego mieszkańca naszego miasta. Zainteresowała go około 2 lata temu, a pod opieką instruktorów w szkole tańca i akrobatyki Michał szybko zrobił postępy.

Występ iławianina będzie można obejrzeć w najbliższym premierowym odcinku "Mam talent", który TVN pokaże już w tę sobotę, 19 października o godzinie 20:00. Komentarze i werdykt członków jury, czyli Małgorzaty Foremniak, Agnieszki Chylińskiej oraz Agustina Egurroli, to wciąż tajemnica, ale już teraz wiadomo, że występ nastolatka z Iławy wszystkich zaskoczył!


Przypomnijmy, że w "Mam talent" z powodzeniem wystąpił też inny mieszkaniec Iławy Adrian Grabski, który zaprezentował na scenie tego talent-show pokaz nunchaku freestyle. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule dostępnym tutaj.


Młody wokalista, muzyk i... akrobata - Michał Mędrzycki na scenie programu "Mam talent" TVN zaprezentował aż trzy umiejętności.

REKLAMANAJLAK

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Wkur... iławianin 1 11 miesięcy temuocena: 73% 

    CZEMU USUWACIE KOMENTARZE SZKODA ŻE MAMUSI NIE WZIĄŁ

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8516 sekundy