REKLAMAOrange
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:58

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W dniach od 30 października do 2 listopada, ze względu na natężony ruch na cmentarzach, w Iławie obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu. W dniu 1 listopada pasażerowie Zakładu Komunikacji Miejskiej, jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych, będą mogli skorzystać z linii specjalnych.

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu pieszego i samochodowego w obrębie cmentarza komunalnego przy ulicy Ostródzkiej w Iławie dnia 30 października o godzinie 18:00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu drogowego.

W celu dotarcia na cmentarze w Iławie w tym okresie zalecany jest ruch pieszy lub środkami komunikacji miejskiej. Przywrócenie pierwotnej organizacji ruchu drogowego odbędzie się 2 listopada o godzinie 7:00.

Zmiana organizacji ruchu będzie polegała na tym, że:

- w pasie drogowym drogi krajowej nr 16 po stronie zajazdu Wielka Żuława w kierunku ciągu ulic Kościuszki i Niepodległości będzie ustawiony znak B-21 (zakaz skręcania w lewo). - przy mostku na rzece Iławce po stronie młyna będzie ustawiony znak B-22 (zakaz skręcania w prawo) - na drodze dojazdowej do cmentarza z ul. Ostródzkiej będzie ustawiony znak B-1 (zakaz ruchu w obu kierunkach) - pod znakami B-21, B-22 i B-1 będą umieszczone tabliczki z napisem "Nie dotyczy osób posiadających umowę na dzierżawę terenu oraz mieszkańców przyległych posesji przy ul. Ostródzkiej 2 i 2a oraz pojazdów służb miejskich" - dojazd do parkingu dolnego przy ogrodach działkowych: od ulicy Rzemieślniczej i na końcu parkingu będą znaki B-1, U-20b z napisem "Nie dotyczy osób posiadających umowę na dzierżawę terenu oraz mieszkańców przyległych posesji przy ul. Ostródzkiej 2 i 2a oraz pojazdów służb miejskich".

1 listopada autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według rozkładu jazdy obowiązującego w niedzielę i święta. Wprowadzone będą linie specjalne. Informacje na ten temat dostępne są poniżej w formie graficznej (kliknij, by powiększyć):

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMApolzbyt
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3276 sekundy