REKLAMAPanczen1
REKLAMAOlszta

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Bisy, autografy dla fanów, świetna frekwencja, mnóstwo muzycznych wzruszeń i emocji podczas koncertów gwiazd – tak było w Siemianach podczas zakończonej w sobotę 12. edycji festiwalu „Nad Jeziorakiem".

Drugi dzień festiwalu tradycyjnie rozpoczął się od konkursu muzycznych talentów. W tym roku uczestnicy wykonywali m.in. utwory Wojciecha Młynarskiego. Repertuar mistrza był szczęśliwy dla iławianina Michała Wróblewskiego, który zdobył Grand Prix konkursu i nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych. Pierwsze miejsce przyznano Weronice Dunst z Sopotu, a wyróżnienia Milenie Kossak Karulewskiej, Monice Chybowskiej i Darii Dąbkowskiej.

Później siemiańska publiczność bawiła się i wzruszała z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: bardzo udane koncerty dali Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Grzegorz Turnau z zespołem i Marek Dyjak z zespołem. Publiczność nie chciała się rozstać z artystami, prosząc o bisy.

Wieczorem widzów bawili artyści kabaretu Rewers. Imprezę zakończył pokaz fajerwerków. Do zobaczenia za rok, już w nowym amfiteatrze – zapraszał wójt Krzysztof Harmaciński.

Fot. Info Iława/organizatorzy. 

Część pierwsza

Część druga

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2625 sekundy