REKLAMApluszak
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Organizatorzy. )

W amfiteatrze miejskim w Iławie trwa już koncert w ramach imprezy pod nazwą Iława Blues Party. To pierwsza edycja tej nowej propozycji w letnim kalendarzu Iławskiego Centrum Kultury.

Jako pierwszy na scenę wyszedł zespół Tortilla, reprezentujący, jako jedna z nielicznych grup w Polsce, autentycznego bluesa elektrycznego. Największymi atutami zespołu są żywiołowe koncerty i znakomity kontakt z publicznością. Widać to w Iławie, gdzie wspólnie z muzykami świetnie bawią się mieszkańcy. Na razie święto bluesa zgromadziło w amfiteatrze kilkaset osób, ale impreza dopiero się rozkręca i z każdą minutą publiczności przybywa.

Przed miłośnikami bluesa jeszcze wiele muzycznych emocji. Kolejni artyści, którzy wystąpią przed publicznością w Iławie, to The White Trash All Stars (międzynarodowy projekt, który łączy w sobie gospel, blues, soul i jazz), Old Breakout (formacja, w której grają m.in. muzycy legendarnej grupy Breakout założonej przez Tadeusza Nalepę) oraz Niki Buzz – niezwykle uzdolniony multiinstrumentalista z Nowego Jorku, który w Iławie wystąpi m.in. z Lamarem „King Bee” Chale – gitarzystą, wokalistą, kompozytorem i aranżerem z Kalifornii.

Zabawa w amfiteatrze zakończy się dopiero po północy, wstęp jest wolny.

Fot. Info Iława/organizatorzy (zdjęcia także z prób).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPellet
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2636 sekundy