REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 lipca 2017, 09:37 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum Urzędu Miasta w Iławie. )

Mieszkaniec żałuje, że w tym sezonie niedostępne są miejskie leżaki, zakupione przez iławski ratusz pod koniec lata 2015 roku. Wszystko przez niesprzyjającą pogodę - tłumaczy w odpowiedzi na zastrzeżenia ratusz, uspokajając: leżaki mają się dobrze, w siedzibie urzędu czekają na lepszą pogodę.

- Gdzie się podziały miejskie leżaki, które ratusz reklamował w ubiegłych latach? - zapytał nas czytelnik, mieszkaniec Iławy. - Albo rozkradzione, albo urząd o nich zapomniał - obudzą się jesienią? Trzeba przyznać, że urozmaicały plac przed ratuszem, a i niejedną osobę widziałem korzystającą z tej atrakcji.

Faktycznie okazuje się, że jeden z leżaków padł niestety łupem złodzieja. Pozostałe jednak mają się dobrze, a ratusz zapewnia, że o nich nie zapomniał.

- Leżaki znajdują się w Urzędzie Miasta - informuje Cezary Neścior z Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Iławie. - Niestety dotychczas pogoda nie pozwalała na zrobienie strefy leżakowania przed ratuszem. Będą one wystawiane, jak pogoda na to pozwoli.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Jan 1 ponad rok temu

    Panie Nescior, jak pogoda pozwoli? A co przez ostatnie 2 tygodnie nie pozwala? W ciągu dnia mało pada, jak na obecne lato to chyba najcieplejsze tygodnie a pan na poprawę czeka?? Kpina.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3308 sekundy