REKLAMApluszak
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lipca 2017, 11:33 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Nie wiedziałem, że tylu ludzi mieszka w Iławie - takie rzucane pół żartem, pół serio komentarze można usłyszeć wśród nieprzebranych tłumów w iławskim amfiteatrze i jego okolicy. Te słowa dobrze oddają frekwencję podczas pierwszego z muzycznych wieczorów w ramach tegorocznych Dni Iławy. Wokalistka Sylwia Grzeszczak z zespołem przyciągnęła naprawdę liczną publiczność.

Atmosfera koncertu jest gorąca - najwierniejsi fani artystki są tuż przy scenie, śpiewając wraz z wokalistką jej największe przeboje. Amfiteatr dosłownie pęka w szwach, gęsty jest też tłum w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Wcześniej koncert w rockowych klimatach zagrał także bardzo ciepło przyjęty zespół Cuba de zoo, a jeszcze dzisiaj legenda polskiego rocka - zespół Wilki.

Więcej - wkrótce.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
Swojak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~tubylec 1 ponad rok temu

    nie chce byc zrzedliwy ale po raz kolejny widac jak chybionym pomyslem bylo zbudowanie amfiteatry w tym miejscu i tej formie, w tej wielkosci. ewidentnie za malo miejsca

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.1601 sekundy