REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lipca 2017, 10:38 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Opłakany jest stan pajęczyny, jednej z atrakcji dostępnych na placu zabaw na "dzikiej" plaży w Iławie. Po zgłoszeniu naszej czytelniczki sprawą dokonanych przez wandali zniszczeń zajął się administrator obiektu, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Sprawę zgłosiła nasza czytelniczka, informując o wystających z pajęczyny stalowych linkach.

- Pajęczyna do wspinaczki na placu zabaw na ulicy Kajki jest całkowicie zniszczona - napisała iławianka. - Zagraża bawiącym się dzieciom - z zerwanych lin wystają sztywne stalowe linki wypełniające pajęczynę. Wygląda, jakby wspinali się na nią dorośli, bowiem większość lin jest pozrywana. Wiszą one na wysokości nóg i oczu. Na domiar złego na tablicy placu niewidoczne są jakiekolwiek dane kontaktowe do zarządcy.

Sprawą zainteresowaliśmy Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, jednostkę odpowiedzialną za sprawowanie opieki nad iławskimi plażami.

- Postaramy się jak najszybciej przywrócić atrakcję do stanu umożliwiającego bezpieczne korzystanie - powiedział nam Krzysztof Mądry, wicedyrektor ICSTiR. - Obecny stan pajęczyny to niestety efekt działalności wandali, na co nie mamy wpływu.

Jednostka zapowiada też uzupełnienie danych kontaktowych na tablicy informacyjnej.

Przez działalność wandali nie ma obecnie możliwości bezpiecznego korzystania z pajęczyny, jednej z atrakcji placu zabaw na "dzikiej" plaży w Iławie (fot. czytelniczka).

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Annna 1 ponad rok temu

    Może by tak założyć monitoring z dobra kamerą wysokiej rozdzielczości, tak aby można łatwo zidentyfikować delikwenta oraz wyraźną informację obok placu zabaw, że teren jest monitorowany, to może jeden z drugim się zastanowią zanim coś popsują.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4662 sekundy