REKLAMAPanczen1
REKLAMAprofi

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Ponad 300 zawodników wystartowało w pierwszej edycji Night Run Susz, nowej propozycji tutejszego Centrum Sportu i Rekreacji dla miłośników najprostszej formy rekreacji. Nocny bieg na dystansie 10 km przyciągnął zarówno lokalnych biegaczy z Susza, Iławy, Kisielic, Zalewa, Lubawy czy gminy Iława, ale też gości z innych miast i miejscowości regionu, a nawet dalszych zakątków Polski.

Start i metę organizatorzy wyznaczyli w pobliżu suskiej hali sportowo-widowiskowej. Zawodnicy najpierw pobiegli ulicami miasta, a później skierowali się na prowadzącą wokół jeziora ścieżkę. Na trasie wyścigu nie zabrakło kibiców, a po przekroczeniu linii mety na zawodników czekały okolicznościowe medale. Zwycięzcą biegu został Karol Kaliś (UKS TRS Susz), który 10 km przebiegł w 33 min. 31 sek. Wśród kobiet najszybsza była Alicja Misiak (Misiak Team), która osiągnęła czas 39 min. 29 sek.

Organizatorzy, zadowoleni z frekwencji i atmosfery, już zapowiadają kolejną edycję Night Run Susz. Odbędzie się ona w pierwszą sobotę lipca przyszłego roku.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza 

Część druga

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4213 sekundy