REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie ilustracyjne. )

Samorząd gminy wiejskiej Iława rozpoczął już prace związane z przygotowywaniem projektu budżetu na rok 2018. Równolegle pojawia się możliwość dla mieszkańców, by włączyć się w ten proces i zaproponować zadanie, na które warto wydać środki publiczne.

Wnioski do budżetu gminy wiejskiej Iława na rok 2018 można składać do 15 września. Spóźnialscy nie zyskają - urząd z góry informuje, że propozycje, które wpłyną po terminie, nie będą rozpatrywane.

Wnioski w sekretariacie gminy mogą składać mieszkańcy - osoby fizyczne, instytucje i jednostki nie będące jednostkami organizacyjnymi gminy.

- Każdy złożony wniosek powinien zawierać zwięźle podaną informację o zakresie rzeczowym wniosku i w miarę możliwości określać zakres finansowy - informuje wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński. - Odpowiedzią na złożone wnioski jest projekt budżetu Gminy Iława na rok 2018. Dodatkowo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Iława załączona będzie informacja o złożonych wnioskach oraz sposobie ich realizacji w roku budżetowym.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6349 sekundy