REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 lipca 2017, 08:53 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Zespoły Bluszcz, Remedium, Nocna Zmiana Bluesa i Obstawa Prezydenta - to lista artystów zaproszonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie na pierwszy muzyczny wieczór w ramach trwającej w Siemianach imprezy Szant Blues Rock Festiwal. Sobotni program uzupełniła wystawa niecodziennych pojazdów pod hasłem "Stare ale jare" oraz popołudniowy przegląd kapel bluesowo-rockowych.

Jego laureatem została brodnicka kapela Rejwach, która po ogłoszeniu wyników zaprezentowała się publiczności w minikoncercie. W sposób szczególny organizatorzy docenili pasjonatów, dzięki którym podczas imprezy możliwe było oglądanie i wchodzenie do wnętrza zabytkowych, niecodziennych i wojskowych pojazdów. Słowa uznania, dyplomy i nagrody rzeczowe przyznano Krzysztofowi Zomrowskiemu, Krzysztofowi Królowi oraz Jarosławowi Śliżowi.

- To bardziej choroba niż pasja - mówił żartobliwie jeden z nagrodzonych, Krzysztof Król. - Zaczyna się od malutkich pojazdów, a kończy na takich, jakie tutaj dzisiaj prezentujemy, większych od stodoły.

Później przyszła pora na koncerty. Zagrały lokalne zespoły Bluszcz i Remedium, a następnie uznane polskie zespoły bluesowe Nocna Zmiana Bluesa i Obstawa Prezydenta. Publiczność nie była liczna - organizatorom wyjątkowo nie sprzyjała deszczowa pogoda.

Dzisiaj będzie już pogodniej, a w Siemianach obędzie się drugi dzień festiwalu. W programie m.in. koncerty zespołów Sztywny Rumpel, Do Dna, Shantaż i Zdrowa Woda.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Kasia 2 ponad rok temu

    Ta impreza to porażka - 15zł za bilet na taką imprezę to nikt nie zapłaci. Ludzie z GOK chyba nie znają realiów!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Krzysio Żabka 1 ponad rok temu

    a gdzie był [...] wójt ? Jak mu się impreza nie udała to umknął [...]

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6716 sekundy