ZDZ
REKLAMAinkubator

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. UKS Mały Jeziorak.)

O ogromnym turnieju Ilavia Cup z udziałem niemal tysiąca zawodników i zespołów praktycznie z całej Polski, jaki rozegrano na stadionie miejskim w Iławie w miniony weekend, informowaliśmy już na portalu. Dzisiaj wracamy do tematu nowej formy piłkarskiego memoriału pamięci Józefa Łobockiego i Benedykta Gaca, by pogratulować szczególnie udanego zakończenia sezonu współgospodarzom tych rozgrywek, zespołowi UKS Mały Jeziorak. Jedna z drużyn wystawionych w kategorii wiekowej U-9 zanotowała 9 zwycięstw i tylko jedną porażkę, tym samym wygrywając cały turniej w swojej konkurencji.

W kategorii wiekowej U-9 rywalizowało 11 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. UKS Mały Jeziorak wystawił tu dwie drużyny. UKS Mały Jeziorak II zajął w turnieju 8 miejsce, uzyskując następujące wyniki:

Mały Jeziorak II - Mały Jeziorak I 1:4
Mały Jeziorak II - Legia Bartoszyce 4:0
Mały Jeziorak II - Stomil Olsztyn 2:0
Mały Jeziorak II - Irzyk Warszawa 1:2
Mały Jeziorak II - Soccer Słupno 0:6
Mały Jeziorak II - Wda Świecie 0:4
Mały Jeziorak II - Champions Kwidzyn 0:0
Mały Jeziorak II - LAP Lubawa 0:2
Mały Jeziorak II - ITS Jeziorak Iława 2:2
Mały Jeziorak II - Beniaminek 03 Starogard Gd. 1:2

Natomiast duży sukces odniosła drużyna UKS Mały Jeziorak I, która zanotowała 9 zwycięstw i tylko jedną porażkę, tym samym wygrywając cały turniej w kat. U-9. Zespół w znakomity sposób zakończył sezon. Oto wyniki drużyny:

Mały Jeziorak I - Mały Jeziorak II 4:1
Mały Jeziorak I - Irzyk Warszawa 1:4
Mały Jeziorak I - ITS Jeziorak Iława 6:0
Mały Jeziorak I - Stomil Olsztyn 9:1
Mały Jeziorak I - Legia Bartoszyce 7:1
Mały Jeziorak I - Beniaminek 03 Starogard Gd. 5:0
Mały Jeziorak I - Wda Świecie 4:2
Mały Jeziorak I - Soccer Słupno 3:0
Mały Jeziorak I - Champions Kwidzyn 6:0
Mały Jeziorak I - LAP Lubawa 2:1

Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom i piłkarce oraz przekazujemy rodzicom podziękowania trenerów za pomoc podczas turnieju. Słowa uznania trafiły także do trenera Jarosława Chodowca i jego asystenta Kamila Banasiaka za pracę, zaangażowanie oraz entuzjazm, jaki wkładali w pracę z dziećmi przez cały sezon, dzięki czemu czerpią one radość z futbolu, rozwijają się fizycznie i stale podnoszą swoje umiejętności piłkarskie.

Fot. UKS Mały Jeziorak.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3385 sekundy