REKLAMAd&d
REKLAMABetiko

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 czerwca 2017, 11:10 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum szkoły.)

W czwartek 22 czerwca, tuż przed ostatnim dzwonkiem roku szkolnego 2016/2017, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gałdowie spotkały się z mł. asp. Waldemarem Olszewskim, dzielnicowym z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Wszystko po to, by rozpoczynające się wakacje upłynęły im bezpiecznie.

Podczas spotkania policjant wspominał o uważnym słuchaniu wszelkich władz, przestrzeganiu regulaminów na kąpieliskach i placach zabaw, w galeriach handlowych, ośrodkach wypoczynkowych oraz innych miejscach publicznych. Przypomniał numery alarmowe i informacje dotyczące wszystkich służb porządkowych, które w sytuacji zagrożenia udzielą pomocy.

Najważniejszą z udzielonych wskazówek była potrzeba stosowania się do zaleceń opiekunów, osób dorosłych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Na zakończenie spotkania Waldemar Olszewski życzył wszystkim uczniom udanych, radosnych wakacji. Pozostaje nam przyłączyć się do tych życzeń i przekazać funkcjonariuszowi podziękowania dyrekcji szkoły za udział w spotkaniu.

Fot. Archiwum szkoły.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.382 sekundy