REKLAMApluszak
REKLAMACastrorama

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Gmina Iława. )

Ponad 200 dzieci wraz z wychowawcami i rodzicami przy pięknej pogodzie bawiło się w Dziarnówku. Na festyn przybyły dzieci ze szkół z Gromot, Rudzienic, Franciszkowa, Wikielca, Laseczna, Ząbrowa oraz Gałdowa.

W środę 14 czerwca w "Bazie u Vietnama" w Dziarnówku odbył się trzeci integracyjny festyn dla dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego Gminy Iława z siedzibą w Iławie. Zabawa była utrzymana w konwencji pirackiej. Wśród atrakcji była między innymi ścianka wspinaczkowa, paintball, tyrolka, strzelnica czy też rybacka sieć.

Podczas imprezy rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Wójt oczami dzieci". Zwyciężczyni konkursu, Angelika Meller, w imieniu wszystkich uczestników Placówki Wsparcia Dziennego wręczyła wójtowi gminy Iława Krzysztofowi Harmacińskiemu koszulkę z podziękowaniami, na której nadrukowana była zwycięska praca. Prezent ten był miłą niespodzianką dla wójta. Emocji było naprawdę wiele.

Impreza upłynęła dzieciom bardzo szybko i z wielkim żalem opuszczały one gościnną bazę.

Gmina Iława

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2886 sekundy