REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie. )

Piosenka promująca noszenie elementów odblaskowych z lokalnymi akcentami - to wspólne profilaktyczno-edukacyjne przedsięwzięcie Komendy Powiatowej Policji w Iławie i Spółdzielczego Domu Kultury "Polanka" w Iławie we współpracy z lokalnymi samorządami i przedszkolem.

Efekty zaprezentowano m.in. podczas zorganizowanej w "Polance" debaty społecznej „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” z udziałem seniorów, mieszkańców osiedla Podleśnego, członków Iławskiego Stowarzyszenia Niesłyszących „Jeziorak” oraz emerytów policyjnych. Gościem debaty była też wiceburmistrz Iławy Mariola Zdrojewska.

Słowa napisał do znanej melodii biesiadnej "Czerwone jabłuszko" senior z SDK „Polanka” pan Antoni Jarnutowski. Z pomocą przyszli też przedstawiciele najmłodszego pokolenia, którzy pomogli w wyśpiewaniu apelu o to, by pamiętać o zwiększających widoczność pieszych i rowerzystów światełkach. Mała rzecz, a naprawdę może uratować życie.

Wideo: KPP w Iławie.

Słowa: Antoni Jarnutowski, akompaniament: Stanisław Jarmużewski, realizacja: Komenda Powiatowa Policji w Iławie, Starostwo Powiatowe w Iławie, Urząd Miasta w Iławie, Klub Seniora przy SDK "Polanka", Przedszkole "W Magicznym Domu" w Iławie.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2825 sekundy