REKLAMAZDZ
REKLAMABetiko

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Piękna, malownicza leśna trasa, upominki dla startujących i brak wpisowego - wszystko to zachęca, by sobotę 17 czerwca spędzić aktywnie i wziąć udział w III Biegu O Puchar Wójta Gminy Iława.

Zainteresowanie imprezą jest duże - udział już zadeklarowało około 100 osób, w tym liczni przedstawiciele młodego pokolenia ze szkół Gminy Iława. Zapisy kolejnych zainteresowanych biegaczy będą przyjmowane w dniu biegu w biurze zawodów w godzinach od 12.00 do 13.00.

W tym roku bieg odbędzie się w Ławicach. W tej malowniczej miejscowości pod Iławą wyznaczono trasy na dystansach 400 metrów (dla dzieci do lat 13), 3 km (dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat) oraz 8 km (w kategorii open). Trasa w znacznej części prowadzi leśnymi ścieżkami.

Organizatorom zależy na promowaniu aktywności fizycznej wśród jak najszerszego grona mieszkańców gminy Iława i okolic, dlatego udział w biegu jest bezpłatny. Biegaczom zostanie zapewniony miniparkiet startowy (woda, jogurt pitny), a dla 200 pierwszych zawodników przewidziano pamiątkowe medale. Na zwycięzców czekają oczywiście okolicznościowe statuetki. Dodatkowo przewiduje się wręczenie wyróżnień dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu oraz najlepszego zawodnika i zawodniczki z gminy Iława.

Bieg wystartuje o godzinie 13:00, a na 15:00 zaplanowane jest uroczyste zakończenie imprezy: wręczenie medali i statuetek, a także losowanie wśród wszystkich uczestników biegu nagród, w tym atrakcyjnych voucherów na zakupy w sklepie sportowym.

Zapraszamy do udziału!

Z regulaminem biegu można zapoznać się TUTAJ.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5644 sekundy