REKLAMApluszak
REKLAMAAldortax

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 czerwca 2017, 13:51 komentarzy 7

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

W przedsprzedaży bilety na zaplanowaną na piątek 16 czerwca imprezę Disco Hits Iława można kupić tylko w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury. Fakt, że organizator nie prowadzi sprzedaży wejściówek przez internet to, w ocenie czytelnika, duże utrudnienie dla osób spoza Iławy, a także takich widzów może spodziewać się Iławskie Centrum Kultury. Na zgłoszone nam zastrzeżenia odpowiada dyrektor ICK Ewa Wiśniewska.

Zespoły Top Girls, Milano, Boys i topowy w świecie muzyki disco polo Akcent - to lista wykonawców, których będzie można zobaczyć i posłuchać na boisku przy basenie w ramach organizowanej przez ICK imprezy Disco Hits Iława. Cenę wejściówek (20 zł) można uznać za przystępną, ale pojawiają się zastrzeżenia dotyczące trudności z ich nabyciem w przedsprzedaży, zwłaszcza dla osób spoza Iławy.

- Mieszkam w okolicy Ostródy, na koncert chcę się wybrać ze znajomymi - napisał do nas internauta. - Słyszeliśmy, że w dniu koncertu mogą być ogromne kolejki. By tego uniknąć, chcieliśmy kupić wejściówki przez internet, ale okazuje się, że nie ma takiej możliwości. Wygląda na to, że muszę poświęcić cały dzień na wycieczkę do Iławy po bilety. Wydaje mi się, że w XXI wieku sprzedaż wejściówek na takie duże wydarzenie można lepiej zorganizować.

Rzeczywiście, przedsprzedaż biletów prowadzona jest tylko w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury, przy czym zakup wejściówki możliwy jest nie tylko w godzinach pracy ICK - można także kupić ją w kasie kinoteatru do godziny 20:00, należy jednak pamiętać, żeby wziąć z sobą gotówkę, bo płatności kartą nie są obsługiwane. 

- Dotychczas nie mieliśmy zgłoszeń dotyczących potrzeby wprowadzenia sprzedaży biletów na tę imprezę przez internet - mówi dyrektor Iławskiego Centrum Kultury Ewa Wiśniewska. - Wejściówki sprzedają się bardzo dobrze za pośrednictwem tych kanałów, które są dostępne. Jesteśmy też przygotowani na sprawną sprzedaż biletów w dniu koncertu. Uruchomimy trzy kasy, a wejściówkę będzie można nabyć już od godziny 12:00.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~podobno 7 ponad rok temu

  dyrektorka będzie tak samo jak to robi na terenie wokół amfiteatru zasłaniać widoczność wokół płyty boiska... Czy w ogóle jest to zgodne z prawem żeby stawiać zasieki np pod wejściem do galerii albo parkingu przy sp 3 wq taki sposób żeby uniemożliwiały widoczność.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~midal 6 ponad rok temu

  Kiepska organizacja.Kupiłam bilet za 50zł dla strefy przy scenie...ale Pan co sprzedawał bilet sam nie wiedzie jak ta strefa będzie wyglądać.boje się że wydałam więcej bez sensu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nina 5 ponad rok temu

  Rabotay a ty co, taki do przodu?Tylko Bacha słuchasz? Buhahah... Dobre sobie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rabotay73 4 ponad rok temu

  Do poprzednika. A ty skąd taki do przodu? Z Koziej Wólki? Skoro interesujesz się taką ,, muzą" to faktycznie jesteś z innej epoki. Słomę stąd widzę... Ale najłatwiej krytykować, to takie swojskie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miś 3 ponad rok temu

  Do Julii: faktycznie sprzedaż biletów przez internet to fanaberia w tych czasach...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Julia 2 ponad rok temu

  I co jeszcze,może krzesełko w pakiecie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnik info 1 ponad rok temu

  Jakoś mnie to nie dziwi. Mentalnie tam ciągle epoka Gierka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6384 sekundy