REKLAMAZDZ
REKLAMAkarczma 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 października 2017, 00:00 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

Szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie w Iławie imprezy okolicznościowej? Oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, którzy cenią sobie piękne plenery i urok niezakłóconej niczym natury dostępnej na wyciągnięcie ręki w samym centrum miasta, spełni Zielony Zakątek, iławska oaza zieleni przy ulicy Ostródzkiej 2a. Zielony Zakątek to również centrum wypoczynku na łonie urokliwej natury tuż obok rzeki Iławki. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu, jak i ci, którzy poszukują spokoju i wytchnienia. Przez cały rok można też korzystać z oferty noclegowej.

Szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie w Iławie imprezy okolicznościowej? Oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, którzy cenią sobie piękne plenery i urok niezakłóconej niczym natury dostępnej na wyciągnięcie ręki w samym centrum miasta, spełni Zielony Zakątek, iławska oaza zieleni przy ulicy Ostródzkiej 2a. Zielony Zakątek to również centrum wypoczynku na łonie urokliwej natury tuż obok rzeki Iławki. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu, jak i ci, którzy poszukują spokoju i wytchnienia. Przez cały rok można też korzystać z oferty noclegowej.

NIEZAPOMNIANA IMPREZA OKOLICZNOŚCIOWA W... "MAGAZYNIE OBUWIA TEKSTYLNEGO"

Sprawna organizacja imprezy okolicznościowej w miejscu, które zachwyca pięknem natury, a jednocześnie znajduje się w samym sercu miasta? To jest możliwe w naprawdę wyjątkowej sali Zielonego Zakątka, którą właściciele nazywają "magazynem". Skąd ta nazwa? Od unikatowej, oryginalnej tabliczki z napisem "Magazyn obuwia tekstylno-gumowego w Iławie", którą umieszczono na zewnętrznej ścianie budynku, a która jest tylko jednym z wielu niecodziennych przedmiotów zdobytych przez właścicieli na pchlich targach i u kolekcjonerów. Kameralne imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, niezapomniane jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie z licznymi atrakcjami, spotkania integracyjne przy ognisku, a nawet niewielkie, wyjątkowe przyjęcie weselne albo konferencja - to tylko przykłady imprez, które można tu z powodzeniem zorganizować.

- Kameralna atmosfera Zielonego Zakątka to idealne warunki dla najbardziej wymagających gości. Dysponujemy całoroczną salą na 24 osoby i mamy 20 miejsc noclegowych oraz 20 miejsc parkingowych - mówi Anna Jackowska, właścicielka Zielonego Zakątka. - Bardzo mile widziane są u nas zarówno grupy zorganizowane, uczniowie, młodzież, całe rodziny (również z małymi zwierzątkami domowymi), jak i dorośli, spontaniczni podróżnicy.

Uczestnicy organizowanych w Zielonym Zakątku imprez mogą liczyć na dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej, w tym m.in. kajaków, łódek i rowerów oraz boiska do siatkówki. 

DLA AKTYWNYCH I SZUKAJĄCYCH SPOKOJU. Z NATURĄ W PAKIECIE

Położony tuż obok malowniczej rzeki Iławki pensjonat może być zarówno oazą spokoju, dla tych którzy go potrzebują, jak i centrum aktywnego wypoczynku.

- Zielony Zakątek, Iława i okolice oferują znakomite warunki dla lubiących aktywny wypoczynek: pływanie łódką, kajaki, rowery, wakeboarding, narty wodne, nordic walking, rolki, a zimą m.in. łyżwy - mówi pani Anna. - Z kolei tym, którzy szukają wytchnienia i spokoju oferujemy leżakowanie na hamaku, wędkowanie, polowanie na małego i dużego zwierza z aparatem fotograficznym lub kamerą, opalanie, spacery, pontony, saunę oraz grillowanie i wędzenie własnych bądź cudzych trofeów w naszej stuletniej wędzarni.

Niezależnie od tego, którą z form wypoczynku preferujemy, zakątek przy ulicy Ostródzkiej to miejsce stworzone dla wszystkich tych, dla których inspiracją jest natura.

- Zielony Zakątek to sielskie widoki, dźwięki wody i ognia oraz oszałamiające zapachy i smaki natury - mówi Anna Jackowska. - Nasi goście nie chcą nas opuszczać, ale pocieszająca jest myśl, że zawsze można tu wrócić.

NOCLEGI I IMPREZY PRZEZ CAŁY ROK

Zielony Zakątek to również klimatyczny, samodzielny bungalow z widokiem na ogród, który pomieści do sześciu dorosłych osób i dwoje dzieci. Wynająć go można przez cały rok, podobnie jak dwu i jednoosobowe pokoje, którymi dysponuje pensjonat. Także 24-osobowa sala przeznaczona na imprezy okolicznościowe ma całoroczny charakter. Natomiast podczas cieplejszych miesięcy organizacja imprezy możliwa jest także w plenerowej wiacie. Tutaj przyrodnicze walory Zielonego Zakątka goście mają dosłownie na wyciągnięcie ręki. 

NAD IŁAWKĄ...

Iławka, nad którą położony jest Zielony Zakątek, jest rzeką o pierwszej klasie czystości, można w niej spotkać m.in. raki i wiele innych zwierząt wodnych, a na jej rozlewiskach zaobserwować można rzadkie gatunki ptaków. Pobliskie Jezioro Iławskie, do którego Iławka wpływa, to obszar dzikiej i właściwie nietkniętej przez człowieka przyrody. Walory przyrodnicze tego miejsca sprawiają, że to wymarzone miejsce na plenery fotograficzne i sesje zdjęciowe, czy organizację wystaw i warsztatów artystycznych.

ZNANI I LUBIANI ZAKOCHANI W ZIELONYM ZAKĄTKU

Walory oraz przyrodniczy, rekreacyjny i kulinarny potencjał tego miejsca docenił m.in. znany kucharz Karol Okrasa, który wraz z ekipą Telewizji Polskiej gościł w Zielonym Zakątku, by nakręcić tu jeden z odcinków swojego autorskiego programu "Okrasa łamie przepisy". W roli głównej wystąpił wtedy mazurski skarb, czyli węgorz. W Zielonym Zakątku zakochani są również wokalista Michał Szpak, detektyw Krzysztof Rutkowski, podróżnik Ryszard Czajkowski, czy aktor i śpiewak Jacek Wójcicki oraz wokalista Janusz Radek.

JAK ZAREZERWOWAĆ?

Rezerwacji w Zielonym Zakątku dokonuje się poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: zielonyzakatek@onet.pl lub telefonicznie pod numerem 515 267 830. W przypadku chęci zorganizowania w Zielonym Zakątku imprezy okolicznościowej możliwe jest oczywiście wcześniejsze obejrzenie miejsca - wystarczy jeden telefon. Zielony Zakątek znajduje się w centrum Iławy przy ulicy Ostródzkiej 2a.

PO PRZYGODĘ... ŻÓŁTĄ NYSĄ

A może zainteresowała Cię widoczna na zdjęciach żółta nysa? Mamy dobrą wiadomość: oryginalny, jedyny w swoim rodzaju pojazd można wynająć. To pomysł na niesztampową imprezę okolicznościową albo niezapomniany wypad z rodziną lub przyjaciółmi.

PRZYDATNE LINKI

Zielony Zakątek w internecie: LINK.

Program "Okrasa łamie przepisy", odcinek z Zielonego Zakątka: LINK.

Zobacz, jak wygląda Zielony Zakątek (film w serwisie You Tube): LINK

1

2

Tekst sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAkik2
Artykuł załadowany: 0.2803 sekundy