REKLAMAZDZ
REKLAMAprofi

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 maja 2017, 08:17 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Już od piątku, 12 maja, w Suszu i gminie Susz gości reporter Roman Czejarek wraz z towarzyszącą mu ekipą radiowej Jedynki. W programie "Jedyne takie miejsce" gmina promuje przede wszystkim swoje walory przyrodnicze i historyczne oraz sportowe i kulturalne. Sporo czasu zarezerwowano także na rozmowę o pasjach i zainteresowaniach aktywnych mieszkańców.

Wśród gości radiowca wymienić można Stanisława Blonkowskiego, byłego leśniczego Nadleśnictwa Susz, miłośnika, znawcę i fotografa przyrody, który z Romanem Czejarkiem rozmawiał o walorach przyrodniczych okolic Susza. Zaplanowano także rozmowy z Robertem Frankiewiczem z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, Włodzimierzem Palińskim, dyrektorem i nauczycielem w suskim gimnazjum, który zaraża młodzież pasją do historii i prowadzi grupę rekonstrukcyjną oraz zastępcą burmistrza Susza Zdzisławem Zdzichowskim, który jednak wystąpi bardziej w roli historyka niż samorządowca.

Na radiowej antenie jeszcze dzisiaj będzie też można posłuchać rozmowy z Kamilem Woźniakiem na temat harcerstwa w Suszu oraz działalności lokalnego Harcerskiego Klubu Ratowniczego. Później Marcin Mądry, pracownik referatu promocji Urzędu Miejskiego w Suszu, opowie o flagowej imprezie sportowej gminy - Susz Triathlonie. W kolejnej rozmowie na żywo dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu Jarosław Piechotka omówi sportowe sukcesy młodzieży, a Kamil Jędrzejewski, trener w Szkółce Piłkarskiej Unii Susz opowie o pasji do futbolu swoich podopiecznych. Nie zabraknie miejsca na akcenty kulturalne. Gościem nadawanej w "Jedynce" audycji będzie również Mariola Lendzion, współorganizatorka wystawy archiwalnych zdjęć Susza i jego mieszkańców pod nazwą "Susz to my". Z kolei Paulina Korwek z Suskiego Ośrodka Kultury podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie nauki poprzez zabawę i odciągania dzieci i młodzieży sprzed komputerów. Listę dzisiejszych gości Romana Czejarka zamyka burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski.

Dzisiejsze wejścia z Susza na antenie radiowej "Jedynki" zaplanowane są na następujące godziny: 9:15, 9:20, 9:30, 9:40, 10:20, 10:25, 10:40, 14:25, 14:35, 14:45.

Fot. Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Demon Mailer 2 ponad rok temu

    Pachoł , a nie pachołek . Całe szczęście , że to wywiad do radia, bo w telewizorze miałby problem z umiejscowieniem

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Mailer Demon 1 ponad rok temu

    A ten pachołek obok Pana Palińskiego to co to?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMANamioty
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3321 sekundy