REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 kwietnia 2017, 07:20

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Osiem zastępów Straży Pożarnej i trwające cztery godziny działania - to bilans nocnej akcji ratowania mienia w miejscowości Lubnowy Małe w gminie Susz. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, ale straty są duże.

Strażacy wyjechali do pożaru na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Lubnowy Małe we wtorek około godziny 20:30.

- W momencie dojazdu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów Straży Pożarnej pięć osób znajdowało się już poza budynkiem, nikt nie ucierpiał - informuje kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie. - Do pożaru doszło w przylegającym do budynku mieszkalnego garażu i istniało bardzo duże zagrożenie, że przeniesie się on na część mieszkalną.

Ostatecznie mieszkanie udało się uratować, ale straty i tak są spore, szacuje się je na około 80 tys. złotych. Doszło do nadpalenia części konstrukcji budynku oraz częściowego zniszczenia zewnętrznej elewacji.

Przyczyna zdarzenia na razie nie jest znana, choć wiadomo, że w garażu, gdzie pożar się rozpoczął, znajdował się kocioł centralnego ogrzewania.

Fot. Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 4.881 sekundy