REKLAMAżabka
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Drużyna Zakładu Karnego w Iławie cieszy się ze zwycięstwa w turnieju (fot. KPP w Iławie).)

Za nami Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Na parkiecie hali sportowo-widowiskowej w Lubawie "O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Iławie" rywalizowały reprezentacje komendy Policji z Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego oraz Ostródy, a także Zakład Karny w Iławie, Nadleśnictwo Iława, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Iławie i Straż Ochrony Kolei w Iławie. Najlepsi okazali się funkcjonariusze Zakładu Karnego, którzy w finałowym pojedynku wygrali ze strażakami.

Rozegrany w sobotę turniej otworzył komendant iławskiej Policji Robert Mikusik, który przywitał wszystkich uczestników spotkania, a następnie minutą ciszy uczcił pamięć tragicznie zmarłego funkcjonariusza Zakładu Karnego.

Z rywalizacji zwycięsko wyszli funkcjonariusze Zakładu Karnego, którzy w finałowym pojedynku wygrali z Państwową Strażą Pożarną z Iławy. Miejsce na podium zdobyli także policjanci z iławskiej komendy, którzy uplasowali się na trzecim miejscu.

- Celem spotkania było propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz rozwijanie aktywności sportowej i podnoszenie sprawności fizycznej. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Było sporo walki, czasami zakończonej żółtymi kartkami, ale wszystko w ramach fair play - podsumowuje mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie.

Fot. KPP w Iławie.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.484 sekundy