REKLAMALuxHair
REKLAMABetiko

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 marca 2017, 08:59 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcia: Centrum Prasowe MTP.)

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, największym tego typu wydarzeniu w Europie Środkowo-Wschodniej, jubileusz 60-lecia firmy świętowało przedsiębiorstwo Szynaka Meble. Z tej okazji Alina i Jan Szynaka odebrali jubileuszową nagrodę i gratulacje i częstowali gości targów okazałym tortem.
REKLAMAMateusz szauer

Będące częścią MTP targi Meble Polska rozpoczęły się 14 marca.

- Obecnie jest to już największa impreza dla branży meblowej, wzornictwa i wyposażenia wnętrz w Polsce. Ponad 500 wystawców na 55 tys. mkw powierzchni. Poznań odwiedzą przedstawiciele największych światowych grup zakupowych z 55 państw. Nasze targi śledzone są także z uwagą na świecie za pośrednictwem sieci. Aż 25 proc. ruchu na naszych targowych stronach i serwisach generowana jest z zagranicy - mówił podczas konferencji prasowej Przemysław Trawa, prezes MTP.

Wraz z Przemysławem Trawą Meble Polska 2017 otwierała Jadwiga Emilewicz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Zapowiedziała, że branża może liczyć na wsparcie w dalszej światowej ekspansji.

- W produkcji mebli Polska staje się coraz bardziej konkurencyjna. Coraz częściej naszymi atutami stają się wzornictwo i ergonomia. Dzięki temu produkcja polskich mebli wzrosła wartościowo ze 150 mln USD w 1991 r. do 10 mld USD obecnie - mówiła Emilewicz.

W targach uczestniczyła także lokalna firma Szynaka-Meble, która z okazji jubileuszu 60-lecia odebrała specjalną nagrodę i gratulacje, w tym m.in. od uczestniczącego w wydarzeniu wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego.

Zdjęcia: Centrum Prasowe MTP.

REKLAMAprofi
REKLAMAżuchowski

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Tomek559 2 ponad rok temu

    Płacę w góre natychmiast ! Szkoda że dookoła nas są same stolarnie i trzeba robić jak robot na 3 zmiany,za najniższą krajową.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~pracownik 1 ponad rok temu

    Najwyższa pora podnieść płace...

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAWypożyczalnia Sprzętu Budowlanego I Ogrodniczego Józek (Iława)
REKLAMAbako2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4917 sekundy