REKLAMAżabka
REKLAMAZielona aleja 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Swój kolejny sparing rozegrali dzisiaj piłkarze Jezioraka Iława. Tym razem podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego formę sprawdzali w starciu z Ewingami Zalewo, ósmą drużyną okręgówki. Rozegrany na trawiastym boisku w Szymbarku mecz zakończył się zwycięstwem Jezioraka 4:1.

W pierwszej połowie na boisku zdecydowanie dominowali zawodnicy zespołu z Iławy. Odzwierciedlił to wynik: do przerwy bramkarza Ewingów dwukrotnie pokonał Wojciech Figurski, który strzelił w 5 i 30 minucie. Na listę strzelców w pierwszej odsłonie spotkania wpisał się też Tomasz Borkowy.

W drugiej połowie gościom z Zalewa udało się zmniejszyć przewagę Jezioraka. W 67 minucie zawodnik Ewingów strzelił na 3:1, jednak już po dwóch minutach po przewinieniu gości arbiter podyktował rzut karny. Na bramkę „jedenastkę” zamienił Daniel Madej, ustalając wynik spotkania na 4:1.

Jeziorak Iława – Ewingi Zalewo 4:1 (3:0)

Bramki:

Figurski (5’, 30’)

Borkowy (36’)

Madej (69’, rzut karny)

Jeziorak Iława zagrał w składzie: Sobiech, Kowalski, Kaszlewicz, Słomski, Krajewski, Parulis, Kuchnik, Madej, Figurski, Galas, Borkowy. Rezerwa: Szramka, Łukaszewski, Ćwikliński, Burny, Święty, Witkowski, Wojciechowski.

Fot. Info Iława.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMASzkoła2
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.354 sekundy