REKLAMABANK
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 stycznia 2017, 09:16

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W Iławie rozpoczęło się odliczanie symbolicznych stu dni do egzaminów maturalnych. W naszym mieście studniówkowy maraton w piątkowy wieczór rozpoczęli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja. "Mechanik" bawił się na balu w Jażdżówkach.

Studniówka rozpoczęła się od powitania uczniów, nauczycieli i gości przez dyrektor szkoły Izabelę Klonowską. Życzyła ona wszystkim udanej zabawy, ale jednocześnie mobilizowała maturzystów do rzetelnej pracy przed zbliżającymi się egzaminami. Przedstawiciele grona uczniowskiego przekazali następnie pani dyrektor oraz wychowawcom poszczególnych klas bukiety kwiatów. Nie zabrakło oczywiście poloneza, którego odtańczono do melodii Wojciecha Kilara znanej z filmu "Pan Tadeusz". Po symbolicznym toaście rozpoczęła się zabawa.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza 

Część druga

Część trzecia

Część czwarta

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.1852 sekundy