REKLAMALegia
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 stycznia 2017, 08:38 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Osoby związane z IV-ligowym GKS-em Wikielec i zaproszeni goście bawili się podczas tradycyjnego Balu Sportowca. Impreza zorganizowana w świetlicy wiejskiej w Wikielcu w piątkowy wieczór była okazją do podziękowania sponsorom, trenerom, piłkarzom i osobom na co dzień wspierającym piłkarski klub z gminy Iława. Nie zabrakło atrakcji muzycznych, w tym występu gwiazdy wieczoru, zespołu "Druga Maryla", który zaprosił publiczność do wspólnej zabawy w rytmie największych przebojów Maryli Rodowicz.

Zarząd klubu ma powody do zadowolenia. Rundę jesienną GKS zakończył jako samodzielny lider IV ligi. Piątkowa impreza była okazją do podziękowania osobom, które się do tego przyczyniły oraz do podsumowania współpracy ze sponsorami klubu. Pamiątkowe statuetki odebrali Paweł Zakrzewski, prezes spółki Rolimpex, wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz przedstawiciele firm wspomagających klub z Wikielca, przedsiębiorstw: Spomer Iława, Meblux Iława, PKS Iława, Drew-Gór z Karasia, Usługi Geodezyjne GEONET z Iławy, Auto-Serwis Sadek z Wikielca, Docieplenia Jajkowski z Wikielca.

Zarząd klubu przekazał wszystkim sponsorom, trenerom i zawodnikom serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie GKS-u.

Do zabawy przygrywały zespoły Bartosza Kluby i Janusza Olszewskiego. Nie zabrakło też muzycznej niespodzianki, występu w charakterze gwiazdy wieczoru zespołu "Druga Maryla".

Fot. Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Zorro 1 ponad rok temu

    Wreszcie się do czegoś trener Adam przydał i za Maryle go przebrali. Chociaż nie narobił obciachu jak to on potrafi

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2886 sekundy