ZDZ
REKLAMAAkademia

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 października 2016, 06:59

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

Pełne ręce roboty miał podczas ostatniego treningu Jezioraka bramkarz Grzegorz Sobiech. Piłkarze lidera A-klasy skupili się na szlifowaniu formy strzeleckiej.

Zawodnicy spotkali się na treningu w środę 26 października w ramach przygotowań do ostatniego meczu tej rundy. Jak widać na załączonym poniżej nagraniu, nie brakowało naprawdę efektownych i widowiskowych goli.

Przypomnijmy, że Jeziorak w sobotę 29 października o godzinie 17:00 zagra z GKS-em II Wikielec. Mecz, na który zapraszamy na stadion do Wikielca, będzie biletowany, cena wejściówki to 5 zł.

Po spotkaniu Jeziorak i kibice będą świętować pozycję lidera jesieni - niezależnie od wyniku sobotniego meczu w Wikielcu i innych spotkań ostatniej kolejki A-klasy, to właśnie drużyna z Iławy zakończy rywalizację na pierwszym miejscu.

Film: Jeziorak TV.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3507 sekundy