REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 października 2016, 08:15

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. WITD Olsztyn. Piotr Sękowski czwarty od lewej. )

Reprezentanci szesnastu Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego uczestniczyli w rozegranym pod koniec września w Polskiej Nowej Wsi koło Opola konkursie "Inspektor Roku 2016". Dwuosobowa drużyna reprezentująca Warmię i Mazury uplasowała się na drugim miejscu, a Piotr Sękowski, na co dzień pełniący służbę w Iławie, zapisał na swoje konto także znaczący indywidualny sukces, zwyciężając w kategorii samochód.

- Konkurs miał na celu między innymi doskonalenie oraz sprawdzenie wiedzy, umiejętności i sprawności inspektorów transportu drogowego oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Inspekcji, a przede wszystkim wyłonienie najwszechstronniejszych inspektorów transportu drogowego w kraju - informuje WITD w Olsztynie.

Na rywalizację inspektorów złożyły się: test wiedzy teoretycznej i praktyczne umiejętności związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Drużyna olsztyńskiego WITD, w składzie której wystąpili Piotr Sękowski z oddziału inspekcji w Iławie oraz inspektor z Olsztyna, w klasyfikacji zespołowej zajęła wysokie drugie miejsce. Piotr Sękowski odniósł też sukces indywidualny, zajmując pierwsze miejsce w kraju w kategorii samochód. Jego zadaniem był m.in. przejazd po torze przeszkód pojazdem typu „Bus" na czas, jazda z talerzem Stewarta i jazda na czas po płycie poślizgowej. Drugi z reprezentantów województwa rywalizował natomiast w jeździe motocyklem.

Gratulujemy sukcesu.

Fot. WITD Olsztyn.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAikea1
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4264 sekundy