REKLAMAZDZ
REKLAMAkarczma 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2016, 12:13

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Urząd Miasta Lubawy.)

Strażacka kominiarka, zestaw szekli i pętli linowych do wyciągarki, ściągacz linowy wraz z linkami, megafon, przecinak i przebijak ręczny, system szybkiej stabilizacji, kombinezon do pracy w wodzie, prądownica, zasysacz liniowy oraz tzw. smok ssawny - to nowy sprzęt, jakim dysponuje jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie. Elementy wyposażenia przekazano druhom 11 października.

W spotkaniu z tej okazji udział wzięli burmistrz Lubawy Maciej Radtke, Komendant Powiatowy PSP w Iławie Maciej Jasiński oraz prezes OSP Lubawa Krzysztof Ossowski wraz z naczelnikiem Piotrem Milewskim.

Nowy sprzęt, który został sfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych dla jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, jest wyrazem uznania dla pracy i efektywności ochotników z Lubawy, którzy podejmują na terenie gminy i miasta wiele interwencji.

Fot. Urząd Miasta Lubawy.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.297 sekundy