REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2016, 12:29

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum iławskiej Policji. )

Na 13 października zaplanowana jest kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie. Skierowana jest ona do policjantów i pracowników cywilnych komendy, ale także wszystkich chętnych spoza środowiska policyjnego.

Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Organizatorem akcji jest asp. sztab. Janusz Skuzjus, oficer dyżurny iławskiej Policji i jednocześnie prezes Oddziału Rejonowego PCK w Iławie.

- Chętnych do udziału w akcji zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej Policji - mówi mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2914 sekundy