REKLAMAd&d
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 października 2016, 07:16

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum Policji, zdjęcie ilustracyjne. )

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności przewiduje kodeks karny za kradzież z włamaniem. Właśnie taka kara grozi 37-latkowi z gminy Iława, który dopuścił się tego przestępstwa dwukrotnie. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Iławie pracowali nad kilkoma włamaniami do blaszanych garaży.

- Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia o przestępstwie oraz przesłuchali świadków - informuje mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Na miejscu technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną, a także zrobił oględziny. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że włamań tych dokonał mieszkaniec gminy Iława. Okazało się, że 37-latek włamywał się do blaszanych garaży, skąd ukradł narzędzia takie jak: piła, szlifierka kątowa, przedłużacze oraz skrzynkę do narzędzi.

Mężczyzna został zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty. 37-latek odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4835 sekundy