REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 października 2016, 18:57

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik. Wypadek na wysokości Mózgowa spowodował utrudnienia w ruchu. )

Bardzo trudne warunki drogowe nie wszystkich skłaniają do zachowania szczególnej ostrożności. Wystarczyła niespełna godzina, by na trasie Iława-Kisielice doszło do dwóch groźnych wypadków. Ucierpiał jeden z kierowców, który doznał rany głowy, uczestnik drugiego ze zdarzeń może natomiast mówić o większym szczęściu. Z kolei straty materialne w obu przypadkach są duże - żaden z rozbitych samochodów nie nadaje się już do jazdy.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło na odcinku DK 16 z Iławy do Kisielic na wysokości Mózgowa około godziny 17:00. Poza jezdnią dachował tam opel vectra. Kierujący w momencie dojazdu na miejsce pierwszych zastępów Straży Pożarnej znajdował się już poza pojazdem. Doznał jednak rany głowy, która wymagała przewiezienia go do szpitala.

O godzinie 17:37 strażaków zadysponowano do kolejnego wypadku na tej samej drodze. Tym razem między Stradomnem a Iławą dachowało BMW. Kierowca opuścił auto samodzielnie i nie zgłaszał żadnych dolegliwości. 

Fot. Czytelnik. Kierowca opla vectry doznał rany głowy, został przewieziony do szpitala.  

I kolejne zdarzenie drogowe w odległości zaledwie kilku kilometrów. Tym razem dachowało BMW. Kierowca nie ucierpiał, ale jego auto nie nadaje się już do jazdy.  

Fot. OSP Jędrychowo.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3189 sekundy