REKLAMAd&d
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2016, 18:05

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcia: Czytelnik. )

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na trasie Iława-Ostróda pomiędzy miejscowościami Wirwajdy i Samborowo doszło do groźnego wypadku drogowego.

Do wypadku doszło na drodze z Ostródy do Iławy, między miejscowościami Wirwajdy a Samborowo. Kierujący pojazdem marki volkswagen passat jadąc w kierunku Ostródy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i po pokonaniu łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się czołowo z hyundaiem.

- Pojazdami poruszali się tylko kierujący, oboje z obrażeniami ciała pojechali do szpitala. Jeden z nich odniósł obrażenia powyżej dni 7, doznał on złamania nogi. Drugi z kierujących zaś uskarżał się na bóle w klatce piersiowej. Obaj byli trzeźwi - relacjonuje Janusz Karczewski z KPP Ostróda.

Aby wydobyć zakleszczonego w pojeździe kierującego hyundaiem strażacy użyć musieli narzędzi hydraulicznych. Droga była zablokowana przez około 2 godziny. - Jest naprawdę ślisko, od kilku dni pada deszcz, apelujemy o zdjęcie nogi z gazu! - dodaje Karczewski.

Zdjęcia: Czytelnik. 

TEMATY na sygnale
REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5068 sekundy