REKLAMADziałki
REKLAMAelektrojack

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 września 2016, 18:47

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 w Iławie. )

Klasy III e i III g z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Iławie pod opieką swoich wychowawczyń Justyny Lewandowskiej i Beaty Barwińskiej wybrały się dzisiaj na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu atrakcji w stolicy była wizyta w siedzibie Telewizji Polskiej na Woronicza 17, gdzie grupa m.in. odwiedziła studio programu "Jaka to melodia?".

Dzieci wraz ze swoimi opiekunkami wzięły udział w przygotowaniach do nagrania, w tym w muzycznej rozgrzewce. Miały też szansę na spotkanie, rozmowę i wykonanie pamiątkowych zdjęć z prowadzącym program "Jaka to melodia?" Robertem Janowskim. Grupa udała się również na zwiedzanie studia innego popularnego programu Telewizji Polskiej, porannego "Pytania na śniadanie". Uczniowie mieli niecodzienną okazję, by zapoznać się z miejscem pracy dziennikarzy i prezenterów, których na co dzień oglądamy na naszych małych ekranach. Nie zabrakło miejsca na naukę - uczniowie pod opieką przewodnika zwiedzali wystawę poświęconą historii telewizji.

- Dzieci były zachwycone, w telewizji czuły się jak ryby w wodzie - podsumowują nauczycielki.

Zdjęcia, wideo: Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 4 w Iławie.

 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMATelefon zaufania
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2507 sekundy