REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 sierpnia 2016, 08:19

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu.)

Zawodnicy Constractu Lubawa przebywają na obozie przygotowawczym w Węgorzewie. Podobnie jak przed rokiem trenerzy zdecydowali się zabrać swoich zawodników do położonej w sercu Mazur miejscowości, by tam przez 10 dni pracować nad formą swoich podopiecznych. W przygotowaniu, zarówno fizycznym, jak i mentalnym piłkarzom pomaga m.in. trener personalny Łukasz Kłosowski.

Obozowi towarzyszy wspaniała atmosfera.

- Ten zespół, nawet w tak trudnym okresie, nie przestaje się śmiać i korzysta z możliwości spędzania wspólnego czasu - mówi Dawid Klejna z Constractu. - Treningi ukazują jednak jeszcze jedną ważną rzecz: mimo doskonałej atmosfery nie da się nie dostrzec ducha rywalizacji i chęci pokazania trenerom, ale też samym sobie, że można więcej, lepiej, dokładniej. Są to rzeczy, na które patrzy się z wielką przyjemnością, ale też optymizmem.

Dobry przykład daje swoim kolegom kapitan Daniel Sass, który wykonuje wręcz tytaniczną pracę.

- Mamy wielką nadzieję, że nasz kapitan wyprowadzi na wyżyny cały zespół i - jak sam zapowiada - zdobędzie z całą drużyną wymarzony szczyt o nazwie Futsal Ekstraklasa - dodaje Dawid Klejna.

Fot. Archiwum klubu.

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4634 sekundy