REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 sierpnia 2016, 12:34 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Tomcolor.)

Za tą imprezą stoi nie lada tradycja. Regaty Jachtów Turystycznych "O Błękitną Wstęgę Jezioraka" są najstarszą organizowaną w naszym mieście imprezą sportową i jednocześnie regatami, które mogą się pochwalić najdłuższą tradycją w całym regionie. 44. edycja żeglarskiego święta na Jezioraku w tym roku przypadnie na 3 i 4 września. 

Regaty cieszą się dużym zainteresowaniem żeglarskiej braci. Każdego roku "O Błękitną Wstęgę Jezioraka" rywalizuje około 60 załóg. Tradycyjnie sportowym zmaganiom towarzyszy integracja i wspólna zabawa uczestników.

44. edycja regat będzie miała, podobnie jak w latach poprzednich, format dwudniowy. Pierwszy wyścig na trasie Iława-Siemiany zaplanowano na sobotę, 3 września. Uczestnicy będą ścigać się także w niedzielę, 4 września, tym razem już na rozlewisku w okolicy Siemian. 

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału. Zapisy załóg przyjmowane będą w tawernie "Pod Omegą" w piątek poprzedzający wydarzenie.  

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~stu 1 ponad rok temu

    No fajnie.. Ale gdzie można znaleźć zawiadomienie o regatach - czyli informację o warunkach uczestnictwa, wysokości wpisowego, ew. ubezpieczeniu, nagrodach, trasie, liczbie i punktacji biegów, Komisji Sędziowskiej, etc???

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6275 sekundy