REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 sierpnia 2016, 09:01

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu.)

W najbliższą sobotę, 20 sierpnia, na strzelnicy leśnej LOK w Iławie odbędą się zawody w strzelaniu z pistoletu centralnego zapłonu o Puchar Szefa Obrony Cywilnej – Starosty Powiatu Iławskiego. Zapraszamy do udziału.

- Cel zawodów to promowanie wiedzy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, kształtowanie i umacnianie w społeczeństwie, zwłaszcza wśród młodzieży, obywatelskiej postawy wobec spraw obronności kraju, doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz popularyzacja działalności organizacji działających w obszarze obronności i obrony cywilnej – czytamy w regulaminie zawodów.

Uczestnicy będą strzelać z pistoletu centralnego zapłonu z odległości 25 metrów do tarczy olimpijskiej TS4.

Zgłoszenia drużynowe (składy trzyosobowe) przyjmowane będą na miejscu, w dniu zawodów do godziny 10:00, natomiast indywidualne – do godziny 12:00.

Za miejsca I-III (zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej) zwycięzcy otrzymają puchary, a za miejsca I-VI dodatkowo dyplomy. Klub zapewnia amunicję i broń. Udział w zawodach jest bezpłatny, dla uczestników zostanie przygotowany ciepły posiłek i zimne napoje. Organizatorem imprezy jest Strzelecki Klub Sportowy TIG w Iławie. Zawody są współfinansowane ze środków budżetowych Powiatu Iławskiego.

Zapraszamy do udziału. 

 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4763 sekundy