REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2016, 13:39

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie ilustracyjne. )

Po niezwykle emocjonującej końcówce zakończonego właśnie biegu półfinałowego męskich dwójek podwójnych wagi lekkiej para Miłosz Jankowski/Artur Mikołajczewski wywalczyła udział w olimpijskim finale swojej konkurencji. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za walkę do samego końca i wspaniałe emocje!

Przez większą część biegu pochodzący z Iławy wioślarz Miłosz Jankowski, wychowanek klubu Wir Iława wraz z partnerem Arturem Mikołajczewskim utrzymywali się w stawce, nie tracąc do liderów wiele. Jednak losy awansu do wyścigu finałowego ważyły się do ostatniej sekundy. O trzecie miejsce Polacy walczyli z osadą z Włoch i rozstrzygnęli bieg na swoją korzyść.

Wyścig wygrała osada z RPA, na drugim miejscu uplasowała się Norwegia, na trzecim Polska (miejsca premiowane awansem do finału A). Jako kolejni linię mety przekroczyli Włosi, Duńczycy i Austriacy.

Nasi pokazali prawdziwe serce i walczyli do ostatnich metrów. Życzymy powodzenia podczas biegu finałowego.

WYNIKI BIEGU PÓŁFINAŁOWEGO

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3542 sekundy