REKLAMAfredom
REKLAMAZielona aleja

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2016, 07:26

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. Podczas prezentacji humory dopisywały. Jeziorak czuje się dobrze przygotowany na A-klasę. )

Na stadionie przy ulicy Sienkiewicza prezes Jezioraka Iława Andrzej Sobiech i trener Wojciech Figurski zaprezentowali kibicom i lokalnym mediom skład drużyny na rozgrywki w A-klasie. W ocenie Wojciecha Figurskiego zespół jest dobrze przygotowany. Trener nie kryje też zadowolenia z kadry, którą obecnie dysponuje, w tym z nowych, pozyskanych przez klub zawodników.

- Sezon przygotowawczy był krótki, trwał raptem sześć tygodni, ale przygotowaliśmy się dobrze, trenując trzy razy w tygodniu i rozgrywając mecze sparingowe. Frekwencja na zajęciach była bardzo wysoka - komentował Wojciech Figurski podczas spotkania prezentacyjnego. - Mamy czterech nowych zawodników. Dołączyli do nas bramkarz Arkadiusz Szramka, doświadczony Dawid Kowalski oraz dwóch zawodników z grup młodzieżowych: Jakub Słomski i Radosław Galas. Wszyscy bardzo szybko zaaklimatyzowali się w zespole seniorskim. Młodzież z pewnością będzie otrzymywać szanse na zaprezentowanie swoich umiejętności w meczach ligowych. Bardzo cieszymy się również z pozyskania nowego bramkarza. W samym superlatywach mogę mówić też o Dawidzie Kowalskim, klub zrobił dużo, by pozyskać tego piłkarza, który naprawdę wiele wnosi do gry naszego zespołu.

Cały wywiad w formie materiału wideo dostępny jest poniżej. Z Wojciechem Figurskim rozmawiał Wiesław Raczkowski.

Kadra Jezioraka Iława - jesień 2016

Prezes – Andrzej Sobiech
Trener – Wojciech Figurski
Kierownik drużyny - Leszek Dudkiewicz

Bramkarze:
Grzegorz Sobiech (wychowanek), Maciej Kula (wychowanek), Arkadiusz Szramka (GKS Wikielec II)

Obrońcy:
Tomasz Kaszlewicz (wychowanek), Grzegorz Ostanek (wychowanek), Krzysztof Kressin (wychowanek), Bartosz Sbikowski (wychowanek), Dawid Kowalski (wychowanek), Jakub Słomski (wychowanek)

Pomocnicy:
Daniel Madej (Stomil Olsztyn), Jarosław Rzeźnikiewicz (LZS Jamielnik), Remigiusz Parulis (wychowanek), Paweł Burny (wychowanek), Piotr Ciurkowski (wychowanek), Aleksander Krajewski(wychowanek), Dominik Ćwikliński (wychowanek), Grzegorz Kochalski (wychowanek), Radosław Galas (wychowanek)

Napastnicy:
Wojciech Figurski (wychowanek), Rafał Kuchnik (wychowanek).

Iławski Jeziorak rozpocznie sezon piłkarski w A-klasie od meczu derbowego . W sobotę 20 sierpnia o godzinie 17:00 w inauguracyjnym spotkaniu na własnym boisku podejmie drużynę Orła Ulnowo.

Fot. Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3051 sekundy