REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2016, 08:09

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zespół Big Day - muzyczna gwiazda tegorocznego Regionalnego Święta Mleka w Wikielcu. )

Przed nami jedna z ostatnich w tym sezonie regularnie organizowanych imprez plenerowych - Regionalne Święto Mleka z Mlekovitą 2016. Na program atrakcji z tej okazji zapraszamy do Wikielca w sobotę, 20 sierpnia.

Impreza rozpocznie się od części oficjalnej: wręczenia nagród i statuetek. Następnie odbędzie się konkurs picia mleka na czas, który jest stałą częścią programu tej imprezy. Propozycje muzyczne są różnorodne. Nie zabraknie folku (Morawa), disco polo (Summer Night) oraz rocka (Remedium i Big Day), a także zabawy tanecznej do późnych godzin nocnych. Program muzyczny uzupełnią gry, zabawy i konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wesołe miasteczko i liczne kramy, w tym z rękodziełem.

Organizatorami Regionalnego Święta Mleka 2016 są: Gmina Iława, Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Rada Sołecka wsi Wikielec, OSP Wikielec, a partnerem - firma Mlekovita.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4015 sekundy