REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2016, 05:26

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum organizatora.)

Wyspa Lipowy Ostrów już po raz kolejny będzie gościła uczestników żeglarskiego spotkania. Wykład, ognisko, warsztaty z użyciem teleskopu i wspólna obserwacja spadających gwiazd - tak przedstawia się program atrakcji.

"Żagle bliżej gwiazd" - pod takim hasłem odbędzie się kolejne spotkanie żeglarskiej braci z Iławy i okolic. 

- Spotykamy się 13 sierpnia o godzinie 19:00 na wyspie Lipowy Ostrów. Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych do integracji już od wczesnego popołudnia - mówi organizator cyklu spotkań iławianin Radosław Kamrowski.

W programie spotkania jest wykład pracownika olsztyńskiego obserwatorium, dobrze znanego iławskim żeglarzom Macieja Grzemskiego, ognisko, a gdy się ściemni - warsztaty z użyciem teleskopu.

- Liczymy też na "obfity deszcz Perseidów", czyli popularnych spadających gwiazd - dodaje Radosław Kamrowski. - Mam nadzieję, że frekwencja będzie podobna jak podczas ostatniego spotkania i znów będziemy bawić się do późnej nocy. Przypominam też, że trzeba ze sobą zabrać wiązkę chrustu, bo na wyspie go brakuje.

Spotkanie żeglarskie "Żagle bliżej gwiazd", Lipowy Ostrów, sobota 13 sierpnia, godzina 19:00.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4963 sekundy