REKLAMAprofi
REKLAMAkarczma 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum MKS-u Zryw-Volley Iława. Ubiegłoroczne, XX Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej. )

Już po raz 21. w Iławie rozegrane zostaną lokalne Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej w kategorii kobiet, mężczyzn i mieszanej. Na "dziką" kibiców zapraszają organizatorzy turnieju mistrzowskiego i cyklu "Lato z Beach Volley": MKS Zryw-Volley Iława, ICSTiR oraz Fun Adventure.

Zaplanowane na najbliższą niedzielę, 31 lipca, rozgrywki będą ostatnim z cyklu czterech turniejów w ramach "Lata z Beach Volley". Rozegrane zostaną także Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej. Zgodnie z regulaminem uczestniczyć w nich mogą zespoły kobiet, mężczyzn i par mieszanych. Zawodniczki i zawodnicy powinni być mieszkańcami powiatu iławskiego. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą na miejscu, do godziny 10:15.

Organizator w szczególnych przypadkach może skorzystać z prawa do przyznania tzw. „dzikiej karty”. W tej sprawie należy się kontaktować z organizatorem Mieczysławem Pietroczukiem (tel. 601309697).

Zawody zostaną rozegrane w niedzielę, 31 lipca, na plaży miejskiej przy ulicy Kajki w Iławie. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10:30.

Zapraszamy.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3585 sekundy