REKLAMAT-mobile
REKLAMAOlszta

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lipca 2016, 06:27 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Wir Iława. Medaliści w kategorii jedynek kategorii lekkiej. Od lewej: Sebastian Pabjan oraz reprezentanci Wiru Iława Maciej)

Świetne wieści płyną z Poznania, gdzie na torze Malta w sobotę i niedzielę rozegrano wioślarskie Mistrzostwa Polski Juniorów. Kadra szkoleniowa iławskiego Wiru może być zadowolona z występów swoich podopiecznych - są krążki!

Z największego sukcesu cieszy się Maciej Jeżyński startujący w jedynkach kategorii lekkiej, zdobywca tytułu mistrza Polski. W tej samej kategorii zdobycia srebra był bliski Bartosz Pietrewicz. Do drugiego miejsca zabrakło mu zaledwie 0,15 sekundy i ostatecznie zakończył rywalizację na trzeciej lokacie.

Dwójka podwójna juniorek - Ola Woś/Magdalena Jackowska oraz dwójka bez sternika juniorów Piotr Jastrzębski/Kacper Stopikowski wygrała finał B, zajmując 9 miejsce w klasyfikacji końcowej.

Na 8 miejscu rywalizację zakończył Michał Durka w jedynkach juniorów. W tej samej konkurencji wśród kobiet Ola Woś zajęła 3 miejsce w finale B (11 miejsce), a Magdalena Jackowska nie ukończyła biegu z powodu wywrotki.

Na zakończenie rywalizacji w Poznaniu czwórka podwójna juniorów w składzie: Maciej Jeżyński, Bartosz Pietrewicz, Michał Durka, Kacper Stopikowski ukończyła swój bieg na drugim miejscu, zdobywając tytuł wicemistrzów Polski.

Gratulacje!

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Iławianka 2 ponad rok temu

    =D

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~RamboDentysta 1 ponad rok temu

    Brawo Ola!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.8787 sekundy