REKLAMAT-mobile
REKLAMAZielona aleja

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum GKS-u Wikielec.)

IV-ligowy GKS Wikielec przygotowuje się już do rozgrywek. Przy tej okazji sprawdzamy, co nowego wiadomo w sprawie zmian personalnych w zespole. 

Na poniedziałkowym treningu pojawili się dwaj nowi zawodnicy, którzy już podpisali umowy z klubem na grę w IV lidze. Jest to bramkarz Jacek Malanowski - dotychczasowy golkiper Motoru Lubawa oraz pomocnik Paweł Alancewicz, wychowanek Stomilu Olsztyn, który ostatnio grał w Mławiance Mława oraz Olimpii Olsztynek.

Trzecim nowym zawodnikiem, który uczestniczył w treningu, był Dawid Strózik, bramkarz zainteresowany trenowaniem w Wikielcu.

Pozostały trzon drużyny nie zmienił się, choć nie wiadomo jeszcze, jaka jest przyszłość w GKS-ie Pawła Sagana i Huberta Otręby. Do zespołu ma dołączyć jeszcze Piotr Piceluk, który ostanie trzy sezony spędził w Sokole Ostróda, a wcześniej grał w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Zamku Kurzętnik, Motorze Lubawa i Jezioraku Iława. Nadal nie jest znana przynależność klubowa Mateusza Jajkowskiego, który wrócił z testów z pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Zajęcia prowadził Remigiusz Sobociński, trener Marek Czachorowski jest na wcześniej zaplanowanym urlopie w Hiszpanii.

Fot. Archiwum GKS-u Wikielec.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.302 sekundy