REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum klubu Morena Iława.)

Trwa seria dobrych wyników zawodników IKS Morena w kręglarstwie klasycznym. Po sukcesach na Mistrzostwach Europy wywalczyli oni 4 puchary w ogólnopolskich zawodach w kręglach klasycznych rozegranych na kręgielni w Pucku. 

W kategorii kobiet B2 zawody wygrała Maria Kieloch, uzyskując łącznie w eliminacjach i finale 1212 pkt. W kategorii B1 kobiet drugie miejsce zajęła Regina Szczypiorska, w tej samej konkurencji Agnieszka Smoła była 3, a Irena Henisz 4.

Wśród mężczyzn na 3 pozycji uplasował się Jan Smoła w kategorii B2. Tomasz Ćwikła w kategorii B3 był 4, a Edward Dorociak 10, natomiast Marianna Dorociak zajęła wśród kobiet 8 miejsce. Stanisław Piasek w B1 był 6.

Zawody te poprzedziły rozgrywki klubowe, które pozwoliły wyłonić reprezentację klubu w wyżej wymienionym składzie. Zawody zostały dofinansowane ze środków PFRON.

REKLAMA:

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4461 sekundy