REKLAMAZDZ
REKLAMAkarczma 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. KPP w Iławie.)

Kobiece drużyny reprezentujące Policję, Urząd Celny, Warmińsko - Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz Straż Miejską wzięły udział w rozegranym w miniony piątek II Wojewódzkim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Policjantki z Iławy: sierż. szt. Edyta Szydłowska i sierż. szt. Lidia Śliwińska wywalczyły trzecie miejsce.

Drugą edycję turnieju rozegrano na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Ukiel w Olsztynie. Policjantki z iławskiej komendy wzięły udział w rozgrywkach o puchar komendanta po raz drugi. Po zaciętej walce uplasowały się na trzecim miejscu turnieju, przegrywając tylko jeden mecz w walce o finał z drużyną Straży Granicznej, która została zwycięzcą całego turnieju.

Jak podsumowują uczestniczki, atmosfera turnieju była pełna sportowych emocji, ale nie brakowało również uśmiechu i dobrej zabawy.

Gratulujemy sportowego sukcesu.

Fot. KPP w Iławie.

 

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3386 sekundy