REKLAMAprofi
REKLAMAPatrz

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum Unii Susz. )

Od jakiegoś czasu w lokalnym środowisku piłkarskim dużo mówiło się o tym, że nowym trenerem GKS-u Wikielec może zostać Jarosław Płoski, obecny szkoleniowiec Unii Susz. Do sfinalizowania współpracy jednak nie doszło. Po burzliwej naradzie zarząd klubu z Susza doszedł ze swoim trenerem do porozumienia.

To, że Jarosław Płoski pozostanie szkoleniowcem Unii Susz, z pewnością jest dla klubu dobrą wiadomością. Pod skrzydłami obecnego trenera zespół dobrze radził sobie w IV-ligowych rozgrywkach, zajmując w ostatecznej klasyfikacji trzecie miejsce.

- W poniedziałek po południu miało miejsce spotkanie zarządu klubu z trenerem. Po burzliwych naradach udało się nam dojść do porozumienia i od nowa wspólnie będziemy budować i wzmacniać zespół, by być dobrze przygotowanym do kontynuowania gry w IV lidze - powiedział nam Krzysztof Bączek, prezes i główny sponsor klubu z Susza. - Po reorganizacji IV liga będzie bardziej wymagająca, liczymy się zatem z koniecznością pozyskania nowych zawodników.

W grę wchodzi od dwóch do nawet czterech transferów. Dobrą wiadomością dla klubu jest też to, że w zespole pozostaje Aleksander Kowalczyk, wyróżniający się zawodnik, który nosił się z zamiarem zmiany klubu. Wciąż niepewna jest natomiast przyszła współpraca z bramkarzem Kamilem Jędrzejewskim.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3004 sekundy