REKLAMAZDZ
REKLAMABetiko

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Lokalny samorząd planuje realizację zadania polegającego na zagospodarowaniu centrum wsi Ząbrowo, jednej z większych miejscowości na obszarze gminy wiejskiej Iława. Dziś plac w sercu Ząbrowa nie należy do najatrakcyjniejszych, w przyszłości ma się to zmienić.

Około 130 m2 nowego chodnika z kostki brukowej, utwardzenie placu brukiem, oczyszczenie i uporządkowanie istniejącej zieleni oraz wykonanie nowych nasadzeń, a także montaż sześciu ławek parkowych - taki jest zakres inwestycji, którą gmina wiejska Iława planuje wykonać w Ząbrowie.

Na razie gmina czeka na oferty cenowe od firm zainteresowanych realizacją inwestycji. Można je składać w siedzibie samorządu do 24 czerwca.

Realizację przedsięwzięcia planuje się jeszcze na ten rok.

- Zakres prac, który zostanie wykonany w pierwszej kolejności, jest częścią bardziej kompleksowego planu zagospodarowania Ząbrowa, który został wykonany w ubiegłym roku - mówi Krzysztof Portianko, kierownik Referatu Techniczno-Inwestycyjnego w Urzędzie Gminy w Iławie. - W kolejnych etapach powstaną tam m.in. kolejne nowe chodniki, miejsca parkingowe i plac zabaw.

Tak dzisiaj wygląda teren objęty planowaną inwestycją:

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAikea1
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3257 sekundy