REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2016, 07:58 komentarzy 4

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. MGOK w Kisielicach.)

Prawdziwe tłumy przyciągnął do kisielickiego amfiteatru koncert gwiazdy muzyki disco polo, autora hitu dyskotek "Ruda tańczy jak szalona", Czadomana. Występ był jedną z propozycji organizatorów w ramach jubileuszowych Dni Kisielic. W tym roku doroczne święto gminy połączone było z obchodami 30-lecia odzyskania przez Kisielice praw miejskich.

Konkurs "Masz Talent", prezentacje lokalnych zespołów muzycznych, animacje dla dzieci - m.in. takie propozycje przygotował dla mieszkańców Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach na niedzielę. Prawdziwe tłumy przyciągnął do amfiteatru Czadoman, przed liczną publicznością swoje utwory śpiewał także Andrzej Rybiński, kolejna muzyczna gwiazda imprezy. Specjalnie dla młodzieży zagrał także ZKS Squad, zespół wykonujący muzykę reggae. Tradycyjnie nie zabrakło poczęstunku. Tym razem serwowano specjały kuchni włoskiej oraz okazały jubileuszowy tort.

Fot. MGOK w Kisielicach.

Część pierwsza 

Część druga

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~też iławianka 4 ponad rok temu

  "uderz w stół, a nożyce się odezwą..." Pozdrowienia dla Gołębiowskiego i Jackowskiej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~również iławianka 3 ponad rok temu

  Co jest pocieszającego w tym że w Iławie w ogóle nie ma na co iść? Dni Iławy to po raz kolejny porażka osób to organizujących :/

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ambroży 2 ponad rok temu

  mistrzostwo świata ta impreza, wymagało to od organizatorów wielkiej pracy. Nas z Kisielic cieszy, że u nas jest otwartość władz. W Iławie Żyliński to nawet się nie pojawi na Dniach miasta. A poczytaj ten wasz scenariusz tych dni, żenada! Nie powinnaś reprezentantko ICK obrażać ludzi z naszej gminy, bo nam się podobało, a te wasze"gwiazdy na Dni Iławy to zobaczymy jak wasze społeczeństwo przyjmie ,pokaże frekwencja. Do programu dodajcie gospel Wróblewskiego i macie undergroundową impreze na całego heh. Duet Ryszczuk - Gołębiowski mistrzowie gromadzenia tłumu. Wy robicie kulturę dla niektóych ,reszta ta bawiąca się przy disco polo u was w pogardzie, ot kulturalni Icekowcy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianka 1 ponad rok temu

  To straszne, patrzeć jak zalewa nas fala disco-polo... No , ale pocieszające jest to, że Iława to nie Kisielice.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5932 sekundy