REKLAMAAldortax
REKLAMAkarczma 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Czytelnik. )

Doszczętnie spłonęła altanka, doszło też do nadtopienia wolnostojącej toalety oraz sidingu na drugim budynku - to skutki pożaru na terenie ogrodów działkowych "Truskawka" przy ulicy Ostródzkiej w Iławie. Nikt nie ucierpiał, straty oszacowano na 35 tysięcy złotych. Sprawę bada policja.

Ratowników zadysponowano na miejsce około godziny 4:30 w poniedziałek.

- Z pożarem altany walczyły dwa zastępy JRG Iława oraz zastęp OSP z Iławy. Podczas akcji gaśniczej doszło do zawalenia się konstrukcji dachu, budynek spłonął doszczętnie - informuje kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie.

Ucierpiała też altanka położona w sąsiedztwie. Doszło w niej do nadtopienia sidingu. Uszkodzona została również wolnostojąca toaleta. Łącznie straty oszacowano na 35 tysięcy złotych.

Sprawę pożaru bada policja. W związku z sezonem letnim, podczas którego właściciele działek i altanek spędzają tam więcej czasu, strażacy apelują o to, by dbać o swoje bezpieczeństwo i właściwy stan zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Fot. Czytelnik. 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3061 sekundy