REKLAMADziałki
REKLAMAZielona aleja 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Autorzy projektu. )

12 polskim instytucjom przyznano nagrodę MEN i Komisarza Unii Europejskiej ds. Edukacji "European Language Label". W prestiżowym gronie nagrodzonych tym najważniejszym europejskim wyróżnieniem dla projektów językowych jest tylko jedna szkoła z terenu wiejskiego. To Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku, gdzie pod opieką Łukasza Rumińskiego zrealizowano inicjatywę pod nazwą „Międzykulturowe tabletorium językowe”.

"European Language Label" jest europejskim znakiem innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych przyznawanym w drodze konkursu ustanowionego przez Komisję Europejską w 1998 r. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia i promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. W Polsce przyznawany jest od 2001 roku. W tegorocznej edycji programu w gronie laureatów znalazło się 12 instytucji, w tym Zespół Szkół w Jamielniku nagrodzony za projekt "Międzykulturowe tabletorium językowe”. Jego autorem był Łukasz Rumiński, nauczyciel języka angielskiego w jamielnickiej placówce.

Rozdanie nagród oraz certyfikatów odbędzie się we wrześniu na Zamku Królewskim w Warszawie podczas obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Założenia nagrodzonego projektu "Międzykulturowe tabletorium językowe” przybliżają uczniowie, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu.

Źródło: autorzy projektu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4665 sekundy